Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

santodomingo 

Zvířata nejsou zboží k přepravě ( demo Lbc )

84 fotek srpen 2016 - zobrazení 1 komentář
Animals Are Not Freight (Zvířata nejsou zboží k přepravě)

Každý rok jsou po celém světě přepravovány miliony hospodářských zvířat na dlouhé vzdálenosti. Zvířata jsou nucena trávit čas v nevhodně vybavených a přeplněných přepravních prostředcích bez dostatku vody, potravy a odpočinku. Mnohá z nich bývají nemocná, zraněná, velmi mladá či vysokobřezí. Transporty z domovských farem na místo porážky vedou ke stresu a zraněním, mohou trvat i několik týdnů a ročně během nich zahynou statisíce zvířat.
Se zvířaty je nakládáno jako se zbožím. Mnoho z nich je přepravováno do zemí, kde neexistují žádné zákony na ochranu zvířat. Jsou vystavena extrémně hrubému zacházení a krutým jatečním praktikám.
29. srpna, v den 20. výročí největšího neštěstí při přepravě, kdy zahynulo více než 67 000 ovcí při požáru lodi v Indickém oceánu, se Liberec připojuje ke Světovému dni proti přepravě zvířat.

Animals Are Not Freight (Zvířata nejsou zboží k přepravě) je iniciativou organizace Compassion in World Farming (http://notfreight.org/). Cílem akcí, které se budou v tento den po celém světě konat, je demonstrovat celosvětový odpor proti tomuto krutému obchodu.
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron